تازه ترین ها

قهرمانان ملي یا خائنان ملی ؟

قهرمانان ملي یا خائنان ملی ؟

محمد داود مهاجر

آنچه عیان است، چه حاجت به بیان است. امروزه تمام مدال های افتخاری در سطح کشور و همچنان در سطح بین المللی بر مبنای سیاست می چرخد؛ نه حقیقتِ آنچه که مدال باید به آن تعلق بگیرد.

به طور مثال به رئیس جمهور میانمار  «آنگ سان سوچی» بخاطر «مبارزۀ غیر خشونت آمیز برای دموکراسی و حقوق بشر» مدال بین المللی صلح نوبل داده شد که قاتل هزاران مسلمانان روهنگیایی است و هزاران مظالم وحشتناکی را در حق مردم بی دفاع میانمار از سوختنِ زنده، زنده در آتش گرفته، تا قتل عام کودکان و کهنسالان و غیره، بکار برده است، که بر هیچ کسی این خبر مخفی نیست، یا مثلا : دادن مدال صلح نوبل به «باراک اوباما» رئیس جمهور پیشین آمریکا بخاطر «تلاش فوق‌العاده در تقویت دیپلماسی بین‌المللی و ترغیب به همکاری میان مردمان» که در دوران حکومتش صدها هزار مسلمان را در افغانستان و عراق به خاک و خون کشید.

از این که بگذریم و نزدیکتر بیائیم، جنرال قهرمان یکی از کمونیست های سابقه دار بود، که صدها نفر از مردم عام ما را زمانی که در راس وظیفه های حکومتی در دوران کمونیست ها بود کشت؛ و مظالم زیادی را در قندهار و هلمند مرتکب شد؛ که بر اساس همین وحشتهای بی‌باکانه از طرف اربابان خود به لقب قهرمان مسمی شد !!!

جنرال رازق نیز یکی از وحشی ترین چهره‌ های مشهور در کشتار خاص و عام ملت مظلوم خود بود. بخصوص در قندهار، صدها نفر را با انواع شکنجه‌ ها و کشتارهای بی پرسانِ خود به قتل رساند؛ بسیاری را زنده به پشت ماشین ها کشان کشان شکنجه میکرد؛ زندانهای مخفی داشت که از انواع شکنجه‌ های روحی و روانی در آن استفاده می گرفت، کسانی اقرار می کنند که بزور از ما اقرار می گرفت که بگوئیم طالب هستیم و گر نه ما را شکنجه‌ های دور از حیا که گفتنش مناسب نیست می داد  !!!

آیا قتل کردن مردم بی دفاع قهرمانیست ؟

آیا زیر چتر آمریکائیان بر خانه‌ های مردم و ملت خود چاپه زدن قهرمانیست؟

آیا شکنجه کردن محبوس و بندیِ مظلوم قهرمانیست؟

آیا خارجی ها را به خانه های مسلمانان در نیمه شب بردن قهرمانیست؟

آیا بی باکانه ریختن خون مردمان بی دفاع، قهرمانیست؟

اگر قهرمانی در اینها باشد پس باید حجاج بن یوسف را به عنوان یک قهرمان یاد کرد !!!

پس باید قاتل حضرت حسین رضی الله عنه، یزید را به قهرمانی یاد کرد !!!!

پس باید بسیاری از خائنین ملت ها را لقب قهرمان داد !!!

واژه ها را چپه می خوانند، مدال ها را برعکس می دهند، افتخارات را به خائنین می بخشند و قهرمانان واقعی را تروریست می نامند. چون سیاست شان این تقاضا را می کند، چون بنای حکومت شان بر همین چشم بندی ‌ها است.

از اعمال قهرمانهء جنرال رازق چیست ؟ آیا مزدور بودن آمریکا قهرمانیست ؟ آیا در و دروازۀ خانه‌های مردم ملکی را شکستن قهرمانیست؟

قهرمانی نه اینست که رازق ها کردند، بلکه این خیانت ملی است و خیانت اسلامی.

نام دیورند فقط یک بهانه ای است که با آن می خواهند قهرمانی را برایش بتراشند و اینچنین اش جلوه دهند.

بزرگترین خیانت شان همین بس است که ضد اشغالگران قیام نکردند؛ حالا چه برسد که در صف اشغالگران بایستادند و جان خود را در صف اشغالگران از دست بدهند و دیکته‌های آنان را برای اهداف مهم شان بنویسند !!!

خائنان ملی آنانی اند که با اشغالگرانِ شهر و کشور خود هم دست می شوند، زود است که تاریخ به قضاوت بنشیند و شما می توانید از تاریخ بپرسید که همکاران در صف اشغالگران قهرمانند یا خائنان !!! بله، معلوم است که خیانت به خانهء خود، بسیار شرم آورتر است از خیانت به همسایه خود.

اینها به گفته قرآن کریم کسانی اند که دشمنان الله را بعنوان دوست گرفته اند و لذا از جملهء آنان گشته و با آنان حشر خواهند شد … و من یتولهم منکم فانه منهم .

آگاه و خبردار!

کسانی که با اهل باطل دوستی دارند چه در حیات و چه بعد از مرگ شان، باید این نوع طرفداری و محبت را قطع کنند و گرنه مورد ابتلای الهی واقع شده ‌اند و نباید این موضوع را آسان به پندارند؛ زیرا پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرماید که: ” الْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ ” هر شخصی با همان جماعتی حشر میشود که با او دوستی دارد.

لذا آنهائی که از مظالم این جانیان خبر ندارند خبر دار شوند و اگر توجه ندارند متوجه شوند که خود را در عذاب الهی دچار نکنند با دوستی و محبت کسانی که دشمن خدایند و دشمن رسول خدا و دشمن مسلمانان اند.

خداوند متعال قربانی نوجوانِ حافظ قرآن را به درگاهش قبول کند که مسلمانان را از شرارت چنین جنایتکارانی نجات بخشید.

با سپاس از مجله حقیقت

Related posts