تازه ترین ها

مجاهد چه میخواهد؟

مجاهد چه میخواهد؟

مصعب بغلانی
ای ملت مسلمان!
آگاه باشید و بیدار شوید!
خوب درک کنید که خواست وهدف مجاهد چیست؟
آیا میدانید خواست فرزندان رشید وصدیق اسلام همان سرسپردگان و فدائیان جان بکف و مجاهدین راه حق چیست؟
آیا میدانید اینهمه قربانی های بی دریغ مجاهدین بهر چیست؟
در قدم اول بزرگترین خواست مجاهد کسب رضامندی الله تعالی در عبادت جهاد است .
دوم اعلاء کلمة الله .
سوم قتال علیه کفار متجاوز و دفاع از دین مقدس اسلام و راندن کفار از خاک مسلمانان
چهارم تطبیق کامل احکام اسلامی محو و نابودی و برچیدن فتنه و فساد، فسق وفحشاء در جامعه اسلامی .
پنجم مبارزه علیه هر گروه مفسد شرارت پیشه و مسدود سازی دروازه ها شرک وخرافات .
بلی برادر مسلمانم !
به این پیام الهی خوب گوش کنید یکی از خواست های اهم مجاهد عمل به این آیه کلام رب العالمین میباشد که الله تعالی چنین دستور میدهد:
فَلْيُقَاتِلْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ الَّذِينَ يَشْرُونَ الْحَيَاةَ الدُّنْيَا بِالْآخِرَةِ ۚ وَمَنْ يُقَاتِلْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَيُقْتَلْ أَوْ يَغْلِبْ فَسَوْفَ نُؤْتِيهِ أَجْرًا عَظِيمًا (النساء آیه۷۴)
باید در راه خدا کسانی جنگ کنند که زندگی دنیا را به آخرت می ‌فروشند (و فانی را با باقی معاوضه می‌کنند). و هر کس در راه خدا بجنگد و کشته شود و یا این که پیروز گردد (در هر دو صورت در آخرت) پاداش بزرگی بدو می‌دهیم.
وَمَا لَكُمْ لَا تُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِينَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاءِ وَالْوِلْدَانِ الَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَٰذِهِ الْقَرْيَةِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَلْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ وَلِيًّا وَاجْعَلْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ نَصِيرًا (النساء آیه۷۵)
چرا باید در راه خدا و (نجات) مردان و زنان و کودکان درمانده و بیچاره‌ای نجنگید که (فریاد برمی‌آورند و) می‌گویند: پروردگارا! ما را از این شهر و دیاری که ساکنان آن ستمکارند (و بر ما بیچارگان ستم روا می‌دارند) خارج ساز، و از جانب خود سرپرست و حمایتگری برای ما پدید آور، و از سوی خود یاوری برایمان قرار بده (تا ما را یاری کند و از دست ظالمان برهاند.)
متوجه باش اینکه:
فریب تبلیغات منفی وزهرآلود دشمنان کینه توز را نخورید.
کافران بدترین جنبده گان روی زمین و دشمنان انسانیت اند خصوصا نسل قرده وخنازیر همانا یهود ونصارا وتابعین دالر پرست آنها با در اختیار داشتن وسیله وابزار پیشرفته جنگ فکری از طریق مطبوعات دجالی منجمله چینل های تلویزیونی، رسانه های چاپی و تصویری و صفحات اجتماعی توانسته خیلی از مسلمانان ساده لوح مارا به آسانی بفریبند و نظر و فکر شان را در قبال مجاهدین تغییر دهند که گویا اینکه خواست مجاهدین لله فی الله نیست نعوذ باالله من شر ذالک در حالیکه ما خود می بینیم مستکبرین ومتجاوزین به شمول غلامان زرخریدشان با وجود هزاران جرم و جنایت خیلی بچشم سفیدی سیاه را سفید وسفید را سیاه نشان میدهند حقایق را بسیار بیشرمانه می پوشانند.
ای مسلمانان دین دوست!
خوب متوجه باشید امروز اگر ما در پی حقایق باشیم عملا مشاهده خواهیم کرد که با وجودهزاران قسم تکالیف ومشقتها .
چی تعداد از مسلمانان خدا پرست و حق جو، جوانان با ایمان و مخلص را که در حقیقت بطور اکثر صفوف مجاهدین را همین ها تشکیل میدهند که شب وروز در غم امت اسلامی میسوزند.
آه ودرد ورنج مسلمانان مظلوم عمیقا اینها را نآرام ساخته، احساس می کنند که چطور درد ورنج برادر مسلمانم را که در آتش خشم کفار مانند چوب سوخت میسوزد من تحملش را داشته باشم وراحت بنشینم ؟ْ!
این حالت مظلومانه ومحرومیت مرگبار مسلمانان وجدان شان را هرلحظه می آزارد خواب را از چشم شان ربوده اند .
همیشه هم وغم شان در صدد نجات امت مسلمه بوده و میباشد .
خواست شان همین است که اشغالگران واستعمارگران دنیای کفری را از سرزمین مسلمانان بیرون برانند ویک نظام سچه اسلامی را قائم بسازند.
می بینیم فورٱ دشمنان حیله گر و مکار اسلام ستیز با هزاران چال و نیرنگ شیطانی، مجاهدین مخلص دلسوز ومهربان را به ما دشمنان خطرناک معرفی کرده وبرعکس دشمنان خاصم و مکار و خون آشام را که شب وروز خون مردان زنان وکودکان معصوم مارا می چوشند به ما دوست و خیرخواه معرفی کرده و میکنند.
آیا قضاوت همچو جانیان قاتل بشریت قابل قبول خواهد بود؟
آیا منصفانه خواهد بود که معیار شناخت دوست ودشمن را که منبع تعارف آن دشمن باشد بخود معیار اعتبار قرار دهیم؟
هرگز نه
از روی ایمان و وجدان باید بدانیم که خواست مجاهد همانا خواستی مملو از رحمت، دلسوزی، مهربانی وخیر خواهانه است نه تنها که در حق مسلمانان بلکه برای تمام بشریت اعم از کافر ومسلمان وحتی حیوانات روی زمین از وجود پر بار ومهر ورز مجاهد بهره ور ومستفید میشوند.

حقانی هروی, [۲۷.۰۸.۱۷ ۱۰:۱۹]
پس ای مسلمانان خدا پرست برخیزید در کنار مجاهدین قرار گرفته برای راندن کفار، از سرزمین تان و تحقق هدف والای خویش که همانا اقامه یک نظام اسلامی است گام برداشته مسؤلیت ایمانی خویش را اداء نموده تا سعادت دارین شامل حال تان گردد.

Related posts