تازه ترین ها

استودیوی منبع الجهاد ویدیوی ” د غازیانو کاروان ۱۳” را نشر کرد

استودیوی منبع الجهاد ویدیوی ” د غازیانو کاروان ۱۳” را نشر کرد

اداره نشراتی منبع الجهاد مربوط بخش سمعی و بصری کمیسیون فرهنگی امارت اسلامی افغانستان ویدیوی تازه ای تحت نام ” د غازیانو کاروان ۱۳” را نشر کرد.

این فیلم ویدیویی به مدت یک ساعت و سیزده دقیقه است که همزمان به دو زبان پشتو و انگلیسی  و با گرافیکس و دیزاین زیبا تهیه و ترتیب شده است، در این فیلم ویدیویی از ترانه های زیبای ترانه خوانان نامدار کشور هر یک ملا فقیر محمد درویش، عبدالحکیم سجاد، عبدالعزیز عزیزی، محمد جمعه ساجد و محمد امین حیدری استفاده شده است، این ویدیو یا یک مقالهء کوتاه شروع می شود  و در مورد کمین معلومات تفصیلی پیشکش می شود. پس از آن صحنه های از معرکه های نبرد ولایات میدان وردک و کنر نشان داده می شود که دشمن زبون را به گودال هلاکت می کشاند و پوسته هایشان فتح می گردد، و غنایم و جنگ افزارشان بدست مجاهدین غنیمت می شود

پس از آن تحت عنوان “زوال تکنالوژی عصری” در سلسلهء جنگ بمب ها از بسیاری ولایات صحنه های انفجارات بر وسایط نقلیه نظامی و پیاده دشمن به تصویر کشیده می شود.

به تعقیب آن صحنه هایی از موتر بمب های انفجاری توسط مجاهدین استشهادی نمایش داده می شود که بر پالیسی شکست خورده اشغالگران خط بطلان می کشد، اهداف مشخص دشمن در لوگر، خوست و کابل را واضح نموده، وصیت های مجاهدین استشهادی، اعداد و صحنه هایی زیبا و ایمان بخش در این اصدار گنجانیده شده است.

در این اصدار بیانیهء نایب امارت اسلامی محترم سراج الدین حقانی صاحب را نیز شنیده می توانید.

این اصدار را می توانید از لینک های ذیل در فرمت های مختلف تماشا و داونلود کنید:

لینک تماشا با کیفیت عالی

لینک داونلود با کیفیت عالی

لینک تماشا با کیفیت متوسط

لینک داونلود با کیفیت متوسط

لینک تماشا برای موبایل

لینک داونلود برای موبایل

Related posts