تازه ترین ها

نمونه ای برای اثبات قیام ملی

نمونه ای برای اثبات قیام ملی

افغان ها پس از اعلان استراتژی ترامپ روز خوش ندیده اند ، مناطق مسکونی کشور هر شب و روز شاهد چاپه های وحشیانه ، حملات درون و فیرهای کورکورانهء توپخانه ها است ، مردم بی دفاع ملکی قربانیان این حملات اند ، افغان ها تنها به جرم اینکه در مناطق زیر کنترول امارت اسلامی افغانستان زندگی می کنند هدف جنایات دشمن قرار می گیرند .

خبر دیروز اینست که دشمن در ولسوالی دیشوی ولایت هلمند یگانه بازار منطقهء رباط را بمباران کرده اند ، در نتیجه ده ها دکان تخریب شده است ، موترها آتش گرفته است و از تلفات جانی هنوز آماری به دست نه آمده است .

همچنان سه روز پیش اشغالگران به همکاری مزدوران داخلی شان جنایت بزرگی را در منطقهء بند تیمور ولسوالی میوند ولایت قندهار تکرار کردند ، اشغالگران و مزدوران آنان به بهانهء چاپه ۳۱ تن مردم ملکی را شهید و ده ها تن دیگر را زخمی ساختند ، نیز ۴۰ عراده وسایط نقلیهء مردم را آتش زدند ، دشمن پس از ارتکاب این جنایت با کمال چشم سفیدی ادعا کرد که ۵۰ تن مجاهدین را به شهادت رسانیده است .

اشغالگران اعتراف دارند که پس از اعلان استراتژی ترامپ ( یعنی از اواخر ماه اگست ۲۰۱۷م ) تا ماه دسمبر ۲۰۱۷م دو هزار حملات بر قریه ها و روستاهای افغانستان انجام داده اند،خوانندگان می توانند تخمین بزنند که مردم ملکی در نتیجهء این حملات با چه اندازه تلفات سنگین جانی و مالی دچار شده باشند ، اما متاسفانه خون کسانیکه در مناطق زیر کنترول امارت اسلامی افغاستان زندگی می کنند به حدی هم ارزش ندارد که رسانه های لبرال حتی یک راپور درین مورد نشر بکنند و یا  سازمان های حقوق بشر ابراز نا راحتی بکنند .

اشغالگران و مزدوران داخلی آنان جان و مال مردمِ را که در سیطرهء امارت اسلامی افغانستان زندگی می کنند لیلام کرده اند ، آن ها هر فرد ملکی حتی اگر زنان و کودکان را هم هدف قرار بدهند افتخارانه اعلان می کنند که این تعداد مجاهدین را از بین برده اند .

دشمن با این گونه اعلانات خود ثابت می سازد که مبارزهء امارت اسلام افغانستان یک قیام مردمی ، عمومی و سراسری است ، از همینست که اشغالگران مردم ملکی را هدف قرار می دهند ، به زندان ها می اندازند و دارای شان را به تاراج می برند .

Related posts