تازه ترین ها

وحشت دشمن در میوند قندهار، راپور ویدیویی استودیوی الاماره

وحشت دشمن در میوند قندهار، راپور ویدیویی استودیوی الاماره

استودیوی جهادی الاماره مربوط بخش سمعی و بصری کمیسیون فرهنگی امارت اسلامی راپور ویدیویی تازه ای عنوان ” وحشت دشمن در قندهار” تهیه و نشر کرد.

راپور مذکور به مدت ۱۱:۲۹ ثانیه است که سلسله راپور ۱۹۶ استودیوی الاماره است.

اشغالگران و دست نشاندگانشان به هیچ قانونی احترام و باور ندارند، در سلسلهء وحشت و مظالم خود اینبار بتاریخ اول فبروری سال جاری میلادی با کمک نیروهای هوایی و زمینی خود در منطقهء بندتیمور ولسوالی میوند قندهار چاپه زده و تلفات جانی و خسارات مالی سنگینی به باشندگان مظلوم منطقه وارد کردند.

عساکر بی رحم شب هنگام به منطقه یورش برده و باشندگان منطقه را از خانه هایشان بیرون کشیده و پس از آن خانه هایشان را تلاشی کردند و مواد منفجره را در خانه هایشان جاسازی کردند که پس از آن سه خانه را منفجر کردند و ۴۹ عراده موترسایکل را حریق و موترهای کلان را سوزاندند.

عساکر وحشی مزاج به این عمل خود اکتفا نکرده بلکه ۳۱ تن از مردم ملکی قریه را به شدت شکنجه کرده و پس از آن به شهادت رساندند.

انا لله و انا الیه راجعون، همچنین در هنگام ترک محل ۳۲ تن از باشندگان ملکی قریه را دستگیر و با خود بردند.

همچنین در جریان دو هفتهء گذشته در قندهار، هلمند، ارزگان و قندوز قریه ها را به شکل دسته جمعی بمباران کرده و مساجد، مکاتب و مدارس را تخریب کرده و تعداد زیادی از باشندگان ملکی را به شهادت رسانده اند. و بسیاری دیگر را دستگیر و زندانی کرده اند.

با استفاده از لینک های ذیل می توانید راپور فوق را در کیفیت های مختلف تماشا و داونلود کنید:

کیفیت اعلی

کیفیت متوسط

 

کیفیت موبایل

کانال تلگرام الاماره:

https://t.me/alemarah111

Related posts