تازه ترین ها

راپور ویدیویی”وحشت دشمن در غنی خیل و سرخرود ننگرهار”نشر شد

راپور ویدیویی”وحشت دشمن در غنی خیل و سرخرود ننگرهار”نشر شد

استودیوی جهادی الاماره مربوط بخش سمعی و بصری کمیسیون فرهنگی امارت اسلامی افغانستان راپور ویدیویی تازه ای تحت نام ” وحشت دشمن در غنی خیل و سرخرود ننگرهار” تهیه و نشر کرد.

همانگونه که شما نیز آگاه هستید در این اواخر اشغالگران و مزدورانشان دست به ووحشت و کشتار شدید در اقصاء نقاط کشور زده است که سلسلهء این وحشت ها از شمال، قندوز شروع و تا ننگرهار، غزنی وقندهار ادامه داشته ا ست.

بتاریخ ۲۸ جنوری سال ۲۰۱۸ میلادی نیروهای دشمن بر خانه های باشندگان ملکی در منطقهء سرخیلی از مربوطات ولسوالی سرخرود ولایت ننگرهار چاپه زدند که در جریان آن دروازه های خانه را با بمب منفجر کرده، مردم را شکنجه و لت و کوب کردند و داشته های نقدی و قیمتی مردم را دزدیدند. همچنین ۷ تن از باشندگان ملکی قریه را نیز دستگیر و با خود بردند.

همچنین در منطقهء گلاهی ولسوالی غنی خیل ولایت ننگرهار نیز رویداد مشابه صورت گرفته است. که علاوه بر مظالم فوق الذکر دو مسجد را نیز منفجر کرده و تخریب کردند و ۵ تن از باشندگان ملکی منطقه را دستگیر و با خودبردند.

استودیوی جهادی الاماره راپور ویدیویی کوتاهی در مورد تهیه و نشر کرده است که می توانید با استفاده از لینک های ذیل آنرا تماشا کنید:

کیفیت عالی

کیفیت متوسط

کیفیت پایین – فارمت موبایل

Related posts