تازه ترین ها

“وحشت دشمن در خاکریز” راپور ویدیویی استودیوی الاماره نشر شد

“وحشت دشمن در خاکریز” راپور ویدیویی استودیوی الاماره نشر شد

استودیوی جهادی الاماره مربوط بخش سمعی و بصری کمیسیون فرهنگی امارت اسلامی افغانستان راپور ویدیویی تازه ای تحت عنوان ” وحشت دشمن در خاکریز” را نشر کرد.

چند روز پیش چندین پوسته و مراکز نظامی دشمن از سوی مجاهدین امارت اسلامی فتح گردید، در مراکز مذکور علاوه بر زیان جانی به دشمن، خسارات مالی سنگینی به آنان وارد گردید و اسلحه های مختلف النوع به تعداد زیاد غنیمت گردید.

پس از این فتوحات، اشغالگران و همکارانشان براساس عادت قبلی و بزدلانهء خود یکبار دیگر از مردم عام ملکی انتقام گرفت، خانه ها و وسایط نقلیهء شان را تخریب کرده و تعداد زیادی از باشندگان ملکی را به شهادت رساندند.

اشغالگران و مزدورانشان شب هنگام توسط طیارات بر ساحات لالک و زرک ولسوالی خاکریز ولایت قندهار چاپه زدند  که در نتیجه ۲۸ تن از باشندگان ملکی را شهید و دستگیر و ۲ خانه ، ۲ موتر، ۳ تراکتور و در حدود ۳۰ موترسایکل را حریق کردند.

عساکر وحشی هنگامیکه به منطقه رسیدند به خانه های مردم داخل شدند و شروع به فیر و تیر اندازی کردند که در نتیجه ۳ کودک خردسال، ۴ موی سفید و ۱۲ تن از جوانان را در خانه هایشان هدف حمله قرار داده و با بی رحمی به شهادت رساندند.   انالله واناالیه راجعون.

استودیوی جهادی الاماره در مورد این چاپهء وحشیانه و معلومات دیگر راپور ویدیوی تازه را تهیه و نشر کرده است که می توانید با استفاده از لینک های ذیل آن را تماشا و داونلود کنید:

کیفیت عالی

کیفیت متوسط

فارمت موبایل

Related posts