ولسوالی انار درۀ ولایت فراه بطور کامل فتح شد و سلاح و تجهیزات زیادی به دست آمد

ولسوالی انار درۀ ولایت فراه بطور کامل فتح شد و سلاح و تجهیزات زیادی به دست آمد

گزارش های رسیده از ولایت فراه حاکی است که مجاهدین قهرمان امارت اسلامی دیشب در جریان عملیات ” مــنــصــوری ” مرکز ولسوالی انار دره، تعمیر قومندانی امنیه و تمام پوسته های دفاعی و امنیتی آن را فتح نموده اند.
این عملیات که دیشب آغاز گردید، در طی آن مجاهدین توانستند وارد تعمیر ولسوالی شده و تمام تاسیسات دولتی را از دشمن تصرف کنند .

در جریان این عملیات ۱۵ عسکر دشمن کشته شده و تعدادی نیز زخمی شده اند و مقدار زیادی سلاح و مهمات بشمول ۳ تانک هاموی از دشمن به دست مجاهدین افتاده است .
این در حالی است که روز گذشته در مربوطات ولسوالی فراه رود نیز، ۵۳ تن از کوماندوهای دشمن که تعدادی از قومندانان و افسران بلند رتبه نیز در آن شامل هستند، کشته و زخمی شدند .
قابل ذکرست که عملیات های چنینی و آن هم در موسم سرما، نشانگر قوت مجاهدین امارت اسلامی می باشد .

پس از آنکه ترامپ؛ رئیس جمهور امریکا استراتیژی جدید خویش را اعلان کرد، اجیران بسیار خوشحال بودند که گویا واقعا نجات خواهند کرد و دم از پیشرفت های خیالی می زدند اما اعلان این استراتیژی بجای اینکه روحیۀ مجاهدین را تضعیف کند، بر عکس روحیۀ مقاومت و دلاوری مجاهدین را بسبار بالا برد و دشمن اکنون در تحت ضربات بسیار سنگین مجاهدین قرار دارد بطوری که اکنون اشغالگران و اجیران شان بطور کامل سراسیمه گشته و راه را گم کرده اند.

قاري محمد یوسف احمدی سخنگوی امارت اسلامی
۲۴/۶/۱۴۳۹هـ ق
۲۱/۱۲/۱۳۹۶هـ ش ــ ۲۰۱۸/۳/۱۲م

Related posts