تازه ترین ها

“عملیات موفق در فراه” راپور ویدیویی استودیوی الاماره نشر گردید

“عملیات موفق در فراه” راپور ویدیویی استودیوی الاماره نشر گردید

استودیوی جهادی الاماره مربوط بخش سمعی و بصری کمیسیون فرهنگی امارت اسلامی افغانستان راپور ویدیویی تازه ای تحت عنوان ” عملیات موفق فراه” نشر کرد.

این راپور به مدت ۳۹ دقیقه است که به عملیات های موفق مجاهدین ولایت فراه اختصاص یافته است.

ولایت فراه از شروع اشغال آمریکا تاکنون شاهد حماسه های جهادی بوده است، اشغالگران و مزدورانشان در اینجا زیان های جانی و مالی سنگینی را متحمل شده اند و اکنون فعالیت هایشان در این ولایت نسبت به سایر ولایات به مراکزشان محدود است و در محاصرهء مجاهدین امارت اسلامی شب و روز خود را می گذرانند.

چند روز پیش مجاهدین امارت اسلامی بر پوستهء بزرگ نظم عامه در دوراهی ولسوالی بالابلوک حمله کردند که در نتیجه پوسته بطور کامل فتح گردید و عساکر بسیاری کشته شدند وسلاح و مهمات زیادی بدست مجاهدین افتاد.

حمله ساعت ۱۲ نیمه شب برپوسته آغاز گردید که تا ساعت ۲ صبح ادامه یافت و اجساد ۹ تن از عساکر در پوسته باقی ماند.

همچنین در منطقهء نعلک ولسوالی مذکور نیز یک قراره گاه بزرگ از سوی مجاهدین امارت اسلامی بطور کامل فتح گردید، در این قرارگاه ۱۰ تن ازعساکر دشمن دستگیر شدند و یک عسکر بنام رحمت الله ولد حضرت خان زخمی گرفتار شد که پس از تصفیهء منطقه از روی حسن نیت و همدردی به ادارهء صلیب سرخ سپرده شد.

پس از فتح مراکز مهم دشمن در ولسوالی بالابلوک و وارد کردن تلفات و خسارات سنگین، اشغالگران و مزدورانشان دست به حملات شبانه و بمباران زدند که در نتیجه تلفات سنگین جانی و مالی به مردم عام ملکی وارد کردند.

عساکر بزدل برای انتقام از تلفات روزافزون خود دست به کشتار و قتل عام مردم ملکی زدند، آنها دو روز پیش در منطقهء گنج آباد ولسوالی بالابلوک بر خانه های ملکی چاپه زده و ساحات مسکونی ملکی را بمباران کردند که در این بمباران وحشیانه تعداد زیادی از خانه ها تخریب و شمار زیادی از مردم ملکی بشمول زنان و کودکان به شهادت رسیدند.  انا لله وانا اليه راجعون.

برای دیدن صحنه های دستاوردهای مجاهدین و وحشت دشمن در ولایت فراه راپور ویدیویی استودیوی جهادی الاماره را با استفاده از لینک های ذیل تماشا و داونلود کنید:

 

کیفیت اعلی

کیفیت متوسط

کیفیت موبایل

کانال تلگرام الاماره:

https://t.me/alemarah111

Related posts