تازه ترین ها

“یورش مجاهدین بر پوسته در زرمت”راپور ویدیویی الاماره

“یورش مجاهدین بر پوسته در زرمت”راپور ویدیویی الاماره

استودیوی جهادی الاماره مربوط بخش سمعی و بصری کمیسیون فرهنگی امارت اسلامی افغانستان راپور ویدیویی تازه ای تحت عنوان ” یورش مجاهدین بر پوستهء دشمن” را نشر کرد.

این راپور به مدت ۱۰ دقیقه است و ۲۰۵ مین راپور از سلسلهء راپورهای استودیوی الاماره است که این بار صحنه های جهادی از عملیات نظامی مجاهدین در منطقهء نیکنام قلعهء ولسوالی زرمت ولایت پکتیا را به تصویر می کشد.

چند روز پیش مجاهدین امارت اسلامی شب هنگام بر پوستهء دشمن در منطقهء نیکنام هجوم بردند و پوسته را بطور کامل تصرف و فتح کردند.

این پوسته بر روی سرک عمومی بین ولسوالی زرمت و شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا موقعیت داشت که دو پوستهء دیگر دشمن نیز در نزدیکی آن یعنی در ۲ کیلومتری و ۴ کیلومتری آن موقعیت داشتند.

مجاهدین امارت اسلامی نیمه شب بر پوسته بصورت تهاجمی حمله کردند که علاوه بر هلاکت ۷ تن از عساکر دشمن ۵ تن دیگرشان مرگبار زخمی شدند، ۲ میل پیکا، ۱ قبضه راکیت، ۵ میل کلاشینکوف و مهمات زیاد دیگر بدست مجاهدین افتاد.

صحنه های حمله و یورش مجاهدین و تمرینات نظامی آنها را در این راپور کوتاه استودیوی الاماره با استفاده از لینک های ذیل مشاهده و داونلود نموده می توانید:

کیفیت اعلی


کیفیت متوسط

کیفیت موبایل

کانال تلگرام الاماره:
https://t.me/alemarah111

Related posts