تازه ترین ها

پیروزی های تازه و سراسیمگی دشمن

پیروزی های تازه و سراسیمگی دشمن

حملات کوبندهء عملیات های کامیاب منصوری در همه بخش های کشور شدت یافته است، ساحات زیادی فتح شده است، دشمن با تلفات هنگفت جانی و مالی دچار گردیده است و زمینهء زندگی آرام برای مردم مظلوم کشور در مناطق مفتوحه مساعد شده است، حملات قهرمانانهء مجاهدین دشمن را به شدت سراسیمه ساخته است، داد و فریاد آن ها دنیا را به هیجان آورده است، یقیناً دشمن با روزهای بدتری مواجه خواهد شد.

خبر تازه اینست که مجاهدین قهرمان امارت اسلامی افغانستان میدان هوایی قندهار را که پایگاه مهم اشغالگران است آماج حملات میزایل قرار دادند، میزایل ها داخل میدان هوایی به اهداف مقرره اصابت کرده است و سبب تلفات سنگین دشمن گردیده است، همچنان یک تانگ زرهی دشمن درین منطقه در اثر انفجار ماین تخریب و سرنشینان آن کشته شده اند.

ساعت ده صبح امروز، مجاهدین در منطقهء تکیر ولسوالی میزانی ولایت زابل بر عساکر مزدور حمله کردند، در نتیجه دو تانگ دشمن تخریب و همه سرنشینان آن کشته شدند.

قومندان امنیهء ولسولی خیوهء ولایت ننگرهار « مطیع الله صافی »که به حیث یک شخص ظالم شهرت داشت در منطقهء بدیالی ولسوالی مذکور یکجا با محافظین خود در یک حملهء رسای مجاهدین کشته شد.

شب گذشته، عساکر کماندوی رژیم کابل به همکاری آقایان خارجی شان می خواستند که در منطقهء سیاه جنگل ولسوالی بالابلوک ولایت فراه بر سنگرهای مجاهدین چاپه بیاندازند، اما با واکنش تند مجاهدین مواجه شدند، مجاهدین که پیش از رسیدن دشمن در کمین نشسته بودند دشمن را هدف حملات شدید قرار دادند، ۱۴ تن عساکر کماندو در جریان درگیری کشته شدند و اجساد آنان در منطقه باقی مانده است، هفت تن دیگری آنان زخمی شدند و سلاح های زیادی سبک و سنگین، دوربین های شبانه و دیگر مهمات دشمن برای مجاهدین غنیمت گردید.

مجاهدین در مناطق ششپر و چهارآسیای ولسوالی خاص ارزگان ولایت ارزگان بر قرارگاه ها و پوسته های دشمن یورش بردند و در طی درگیری یک قرارگاه و چهار پوسته را فتح کردند، تعداد زیادی عساکر و پولیس به قتل رسیدند و مجاهدین سلاح، مهمات و اسباب زیادی نظامی را از دشمن به غنیمت گرفتند، همچنان مجاهدین بر یک مرکز دفاعی ولسوالی مذکور عملیات انجام دادند، تا این لحظه کمربند را شکسته اند، دو پوسته را فتح کرده اند و بیش از سی تن عساکر و پولیس مزدور کشته و زخمی شده اند.

مجاهدین امارت اسلامی افغانستان حملات خود را ازین بیشتر شدت می بخشند، خاک اشغال شدهء خود را از پنجه های خون آشام اشغالگران آزاد می سازند و برای جهانیان باز هم ثابت می کنند که مجاهدین از آغوش ملت خود قیام کرده اند و به همکاری های همه جانبهء ملت شان مبارزهء خود را بر ضد اشغال و فساد ادامه داده اند.

مجاهدین با اتکاء بر نصرت خداوند متعال و همکاری مردم به مبارزه و مقاومت درخشان خود ادامه می دهند و یقین دارند که لحظات فتح نزدیک است، دشمن اشغالگر همچون اشغالگران پیشین با سرنوشت تلخ دچار می گردد و قربانی تاریخی و فراموش ناشدنی افغان ها نظام اسلامی را به ارمغان می آورد، منسوبین رژیم کابل با سرنوشت و عاقبت خلقی ها و پرچمی ها مواجه می گردند و ملت مظلوم افغانستان آن ها را به میز عادلانهء محاکمه می کشانند، ان شاء الله العزیز.

Related posts