تازه ترین ها

قاتل متوجه باش، از انتقام غافل نباشی ….!!

قاتل متوجه باش، از انتقام غافل نباشی ….!!

دیروز ( دوشنبه، ۱۲ حمل ) ، یک جلسهء سالانهء با شکوه به مناسبت تجلیل از ختم بخاری شریف و تکمیل حفظ قرآن و دستاربندی فاضلان و حافظان کرام در دارالعلوم هاشمیه در قریهء لغمانی ها در منطقهء نهرکهنهء ولسوالی دشت ارچی ولایت قندوز برگزار شده بود، حدود چهار هزار نفر دران جلسه شرکت نموده بودند، جلسه از ساعت ۷ صبح آغاز شد، علماء کرام، امامان مساجد و استادان مدارس از قریه های دور و نزدیک برای مواعظ دینی دعوت شده بودند، همچنان فاضلان و حافظان که فارغ می شدند اقرباء و عزیزان شان را از ساحات دور و نزدیک توسط دعوت نامه ها خواسته بودند، اهالی قریه های نزدیکی نیز به تعدادی زیادی دران جلسه سهم گرفته بودند، علماء کرام سخنرانی کردند، در لحظات اخیر جلسه (ساعت ۱۲ روز ) مراسم متبرک دستاربندی فاضلان و حافظان آغاز شد، استادان بر سر شاگردان دستارهای سفید را پیچ دادند و مردم نزدیک آمدند تا طوق ها را بر گردن عزیزان خود بیاندازند و سپس با خود به خانه های شان ببرند.

ناگهان هلیکوپترها در فضا پدیدار شد و نخست جلسه را آماج فیرهای دهشکه قرار دادند، سپس کورکورانه بمباران کردند و در ظرف چند ثانیه پیکرهای انسان های بی سلاح و بی دفاع را در خون رنگین ساختند، گوشت و استخوان های آن ها با هم خلط شد، گویا آن همه انسان ها با تمثیل یک قیامت کوچک مواجه شدند.

گمان غالب این بود که این کار را اشغالگران صلیبی انجام داده باشند، زیرا این عادت آن ها است و آن ها در استراتژی اخیر خود اعلان نیز کرده بودند که شمار تراژدی ها را افزایش می دهند، اما چند لحظه پس رسانه ها خبر دادند ناموس فروشانی که خود را به ریسمان ترامپ ملعون بسته اند این فاجعه را بر دوشگرفته اند و گفته اند که این حمله را نیروهای افغان انجام داده اند و نشست نظامی طالبان را در قندوز از بین برده اند.

این دروغ فاش مزدوران پست فطرت از سوی بعضی رسانه ها نیز خوب به شد و مد بدرقه شد، اما خوشبختانه شواهد ویدیوی شاهدان عینی که در رسانه های اجتماعی پخش شد دشمن بزدل و رسانه های مزدور را با رسوایی زیادی مواجه ساخت.

فاجعهء قندوز صحنه های دردناکی داشت، اما حقیقت اینست که این نه نخستین بار است و نه هم آخرین بار، زیرا از یکطرف صلیبی های ظالم برای پنهان داشتن شکست در جنگ هفده سالهء شان همچون سگ های دیوانه به یکی و دیگری دهن می اندازند، از طرف دیگر غلامان اجیر و زرخرید آنان این را دانسته اند که با شکست اشغالگران آخرین رمقات زندگی آن ها نیز فرا می رسد، از همینست که آن ها حالا همه ملت را به نگاه دشمن می بینند و چنان فکر می کنند که با کشتار، اسارت، اهانت و لگدمالی معتقدات دینی و ارزشهای ملی همه ملت می توانند کامیاب شوند.

آن ها دیگر هیچ راهی را نمی بینند، از همین سبب به وحشت های دست می زنند که هیچ فطرت بشری جرات ارتکاب آن را نمی تواند، اما این صلیبیان متجاوز و مزدوران بی وجدان آن ها چنین جنایات را در روز روشن انجام می دهند، مسجد و مدرسه، بازار و کلینک، خانه و قریهء مردم را بدون کدام تمییز هدف بمباران کورکورانه قرار می دهند.

خاصیت اشغالکران صلیبی اینست که هرگاه از کنترول مناطق اشغال شده نا امید شوند پس دران جا از طریق وحشت و جنایت تنها و تنها تباهی را به بار می آورند، امریکایی های اشغالگر زمانی از عراق پا به فرار شدند که دران جا به جای آب دریای خون را جاری کردند و شهرهای آباد را با خاک یکسان نمودند، همچنان حالا در حالی اعلان می کنند که از شام خارج می شوند که شمار مردگان آن از زندگانش بیشتر و ویرانی های آن از آبادی اش بسیار تر شده است.

آن ها می خواهند که در افغانستان نیز این پالیسی را تطبیق بکنند و تراژدی های پایان ناپذیر را برای ملت مسلمان افغانستان به میراث بگذارند، زیرا آن ها در افغانستان نیز چنان غلامان زر خریدی را پیدا کرده اند که چند برابر آن ها بی رحم، سفاک و جنایت کار هستند و انتقام خود را به جای مجاهدین از مردم دفاع ملکی می گیرند، واقعات قندوز، فراه، میوند، لوگر، میدان وردک، بدخشان و…….. نشان دهندهء این واقعیت است.

اما آن ها باید به یاد داشته باشند که افغانستان سرزمین ملت مجاهد است، درین جا سرهای بسیار اشغالگران را خاک خورده است، یک حرکت منظم ملی و شرعی پیروان پیامبر (صلی الله علیه وسلم) زیر لواء سفید امارت اسلامی ادامه دارد، حرکتی که با گذشت هر روز به سوی منزل پیروزی نزدیک تر می شود، غربی ها و دیگر کفار می دانند که افغانستان گورستان امپراتوری ها است، قاتلان! هیچگاه از انتقام غافل نباشید، و ما ذالک علی الله عزیز.

Related posts