تازه ترین ها

“وحشت مزدوران بر ملت ناتوان” راپور ویدیویی استودیوی الاماره

“وحشت مزدوران بر ملت ناتوان” راپور ویدیویی استودیوی الاماره

چند روز پیش عساکر وحشی بنام کمپاین در منطقهء زیری از مربوطات ولسوالی نادرشاه کوت ولایت خوست بر خانه های ملکی چاپه زدند که در یک خانه ۳ تن بشمول ۱ زن را به شهادت رساندند، شاهدان عینی می گویند که عساکر اول دست های زن را بسته و با بی رحمی تمام با چاقو او را به شهادت رساندند و همچنین خانه را آتش زده حریق کردند.

پس از رویداد صد ها از مردم خشمگین زنیخیل، مندوزو و اقوام دیگر بر علیه وحشت عساکر کمپاین و ادارهء مزدور دست به مظاهره زدند.

از سوی دیگر اربکی های شرور در قریهء شیرآباد از مربوطات ولسوالی قره باغ ولایت غزنی بر خانهء یک دوکاندار بنام ابراهیم چاپه زدند و ابراهیم را همراه با همسرش و ۲ فرزند خوردسالش به شهادت رسانده و ۵ تن دیگر بشمول زنان و کودکان را زخمی کردند و ۲ نفر را دستگیر و با خود بردند.

در عکس العمل به وحشت اربکی ها مردم عام ملکی دست به تظاهرات زدند و در مرکز شهر غزنی خیمهء تحصن بر پا کردند و خواهان دستگیری و محاکمهء قاتلین شدند اما عساکر وحشی در روز سوم تحصن بر آنها حمله کردند و ۴ تن را شهید و ۳ تن دیگر را زخمی کردند.

همکار استودیوی الاماره بعضی از صحنه های مظاهرات غزنی را تهیه و ترتیب نموده و تحت عنوان ” وحشت مزدوران بر ملت ناتوان” گرده آورده است که با استفاده از لینک های ذیل می توانید آنرا تماشا و داونلود کنید:

کیفیت عالی

کیفیت متوسط

فارمت موبایل

Related posts