تازه ترین ها

جنایات تفنگداران مفکر

غم  و ماتم فاجعهء بزرگ قندوز ( که ۳۰۰ تن عالمان دین، حافظان قرآن و مردم عامه دران شهید و زخمی شدند ) هنوز کاهش نیافته است، جنازه های شهداء هنوز خوانده می شود، از زخمهای مجروحین خون و از چشم مردم اشک خونین می ریزد، اما تفنگ داران مفکر (؟) به فرمان و پشتیبانی امریکایی های اشغالگر باز هم تعداد زیادی غیر نظامیان را در دیگر بخشهای کشور شهید و زندانی ساخته اند، مردم را با تلفات مالی مواجه ساخته اند و به بهانه های مختلف شکنجه و اذیت کرده اند.

ولسوالی شاولیکوت ولایت قندهار : اشغالگران و کماندوهای داخلی در منطقهء سوزیان بر خانه های مردم ملکی چاپه زدند، باغ ها و خانه های مسکونی مردم را بمباران کردند، ۹ تن مردم ملکی را شهید و ۶۰ تن دیگر را زندانی کردند، دشمن در جریان چاپه زینه های مردم را شکستند و وسایط نقلیه را آتش زدند.

ولسوالی زرمت ولایت پکتیا : اشغالگران به همکاری عساکر داخلی (سپیشل فورس ) در منطقهء شاهیکوت در طی چاپه بر خانه های مردم ملکی بست تن غیرنظامیان را با خود بردند و مردم قریه را به شدت تهدید کردند.

ولسوالی جرم ولایت بدخشان : تفنگ داران مفکر یک مسجد را در منطقهء فرغامیر شهید و خانه های زیادی را ویران کردند.

ولسوالی خاص ارزگان ولایت ارزگان : دو نفر ملکی در بمباران اشغالگران در مربوطات ولسوالی خاص ارزگان  به شهادت رسیدند و ۲ تن دیگر  زخمی شدند.

ولسوالی شیرین تگاب ولایت فاریاب : اربکی ها در منطقهء بلوچ یکتن ملا امام ( مولوی عبدالودود) را شهید کردند.

ولسوالی غنی خیل ولایت ننگرهار : نیروهای اشغالگر به همکاری عساکر مزدور در منطقهءجوی بست و پنجم ولسوالی مذکور بر خانه های مردم ملکی چاپه زدند، دروازه های خانه ها را انفجار دادند، خانه ها را تلاشی و مردم را لت و کوب کردند، اجناس بیش بها را به بهانهء تلاشی به تاراج بردند و یک دهقان را شهید و ۳ تن از اهالی منطقه را با خود بردند.

تفنگداران مفکر به پشتیبانی اشغالگران، وحشت کم سابقهء را در سراسر کشور ادامه داده اند، مردمان زیادی ملکی را شهید و زخمی کرده اند، ده ها مساجد، مدارس، مکاتب، کلینک ها، دکان ها و بازارها را توسط بمب ها و بلدوزرها ویران کرده اند، دشمن گمان دارد که با چنین وحشت و جنایات بقای خود را تضمین می کند، اما تاریخ ثابت کرده است ظلم و ستم سبب قوت نیست بلکه این ظلم و بربریت است که دولت های قوی را به لرزه می آورد و بالاخره به قعر هلاکت می اندازد.

مجاهدین امارت اسلامی افغانستان در راستای پاسداری از ارزش ها و مقدسات دینی، دفاع از جان و مال مردم، حفاظت منافع ملی و تمامیت ارضی کشور قربانی های زیادی را متقبل شده اند و برای همین اهداف به مبارزهء خود در برابر اشغالگران و رژیم کابل ادامه داده اند، مجاهدین در گذشته ثابت کرده اند که انتقام هموطنان مظلوم خود را از دشمن اشغالگر و غلامان داخلی گرفته اند، ان شاء الله ، در آینده نیز از دشمنان خارجی و داخلی دین و میهن انتقام می گیرند.

Related posts