امریکایی ها : کشتار و شکنجهء غیر نظامیان طبق اصول نظامی ما است

امریکایی ها : کشتار و شکنجهء غیر نظامیان طبق اصول نظامی ما است

یک منبع رسمی امریکایی می گوید همه رفتار و عملکرد نیروهای امریکایی در افغانستان موافق با اصول و مقررات نظامی است، حتی اگر مردم ملکی هم از سوی آن ها کشته و شکنجه می شوند کار درست و قانونی است.

رئیس روابط عامهء ارتش امریکا «کریستوفر گری» گفته است : عسکر امریکایی که گویا به سوی مردم ملکی فیر می کند و یا به کشتار غیرنظامیان متهم می شود هرگز به دادگاه معرفی نمی شود، به گفتهء این مقام امریکایی : عساکر امریکایی هر چه می کنند از روی ضرورت جنگی می کنند.

این مقام امریکایی در واقعیت حرف های دل خود را ابراز نموده است و از سیاست و پالیسی خونین امریکایی های اشغالگر در قبال افغان ها پرده برداشته است.

همه جنگ این دشمنان اسلام و بشریت در ۱۷ سال گذشته در برابر ملت بی دفاع و مظلوم افغان زمین بوده است، بیش از ۳ صد هزار افغان ها در بمباران هوایی، حملات درون و سلاح های زهرآلود نیروهای متجاوز امریکایی و هم پیمانان آن جان های خود را از دست دادند و یک و نیم ملیون دیگر به انواع مختلف شکنجه شدند، عساکر وحشی امریکایی هزاران مساجد، مدارس، مکاتب و مراکز صحی را در مناطق مسکونی به گونهء ارادی بمباران نموده از بین بردند.

دو روز پیش، والی پیشین ولایت کنر در یک میز مدور گفتگوهای سیاسی به تائید حرف های کریستوفر گری گفت که امریکایی ها در افغانستان ازین سبب مردم بی گناه ملکی را می کشند و بزرگ ترین بمب ها را بر مناطق مسکونی پرتاب می کنند که پیش روی شان به سبب پیمان امنیتی باز است و هر چه بکنند برای خود روا  می پندارند.

وی افزود : هرگاه ما امریکایی ها را از تلفات مردم ملکی توسط هلیکوپتر های آنان خبر می دادیم نه تنها حرف های ما بر آن ها ناگوار تمام می شد بلکه اجازه نمی دادند که در مورد تلفات غیرنظامیان ابراز تاسف و با خانواده های قربانیان غم شریکی بکنیم.

اگر امریکایی ها و رژیم دست نشانده کابل به این فکر باشند که رفتار وحشیانهء آن ها در برابر مردم ملکی فایده ای می رساند و از راه زور و جبر افغان ها را وادار می سازند تا طوق غلامی امریکا را بر گردن شان بیاندازند و از داعیهء کسب استقلال منصرف شوند ، این خیال است و محال است و جنون.

امریکایی ها و مزدوران آنان باید بدانند که با شهادت یک افغان ده ها تن دیگر برای گرفتن انتقام عزیز خود وارد کارزار می شوند و تا انتقام خود را ده بر یک نگیرند، سلاح را بر زمین نمی گذارند و به خانه بر نمی گردند.

اگر امریکایی ها قاتلین ملت افغان را به محکمه های خود معرفی نمی کنند، افغان ها به نصرت خداوند تعالی می توانند انتقام خود را بگیرند، در هفده سال گذشته هزاران تن امریکایی ها را به شمشیر مقدس جهاد به جزای اعمال رسانیده اند و دیگران شان را نیز به کیفر کردار می رسانند، ان شاء لله.

Related posts