تازه ترین ها

سخنی چند با مأمورین و عساکر رژیم

سخنی چند با مأمورین و عساکر رژیم

محمد داود مهاجر

در حقیقت، هدف از جهاد ما کشتن شما نیست، اما شما دیگر چاره ای برای ما نگذاشته اید.

ما پیروان سردار دوعالم (صلی الله علیه وسلم) که رحمت برای تمام جهانیان است هستیم و ما نیز حامل همان رحمت برای شما و جهانیان هستیم ( كُنتُمْ خَيْرَ أُمَّةٍ أُخْرِجَتْ لِلنَّاسِ ).

ما خواهان پایان هر گونه ظلمی هستیم که آمریکا و ائتلافیان اش بر ما روا پنداشته اند، آنها مردم، مساجد و خانه های مان را بمباردمان کردند و هزاران مرد و زن و طفل ما را به شهادت رسانیدند، عساکر پلید شان به خانه های ما یورش آوردند و دختران با پردهء ما را بی آبرو ساختند، به قرآن مجید ( تاج سر ما ) بی حرمتی کردند و آن را به آتش کشیدند، زندان ها را از جوانان ما پر کردند، نیز نصرانیت – دین منسوخ مسیحی – را در جامعهء ما رواج دادند، تا مردم ما را از دین اسلام برگردانند ، وَلاَ يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ حَتَّىَ يَرُدُّوكُمْ عَن دِينِكُمْ إِنِ اسْتَطَاعُواْ ، با شما تا آن زمان میجنگند که از دین تان شما را بر گردانند اگر بتوانند.

امریکایی ها و هم نوایان شان برای زدودن غیرت و حیا از میان مردم ما و بخاطر ترویج فحشاء و زنا در جامعه اسلامی ما و ریشه کن کردن ایمان از دلهای جوانان ما، شبکه های مختلف شیطانی را به شکل کانال های تلویزیونی، رادیوهای ایف ایم و…….. که جز تشییع مزخرفات دیگر کاری ندارند به راه انداختند، فرهنگ شراب نوشی را عام ساختند و……….

هدف از مبارزه و مقاومت ما برچیدن این همه فجائع است و اجرای احکام الهی در زمین خدا، فرزندان اصیل ملت ما هستیم، کسانی که از آغوش جامعه برخواسته ایم، فقه دین و علم آن را حاملیم و همواره از اعتماد کامل ملت مسلمان خود برخوردار بودیم و هستیم.

اما در جنگ در مقابل اشغالگران با کسانی درگیر و دچار هستیم که از خون، پوست و گوشت خود ما هستند، کسانی که برادر و یا پسر عموی ماست، کسانی که از اقوام نزدیک ما هستند، اما بخاطر مادیات ناچیز در صفوف دشمنان دین، ناموس و ملت ایستاده اند و اشغالگران از آنها به حیث سپر برای حفاظت خود و رژیم دست نشانده خود استفاده می کنند.

ای کسانیکه که در صف رژیم مزدور جا گرفته اید !

آیا کمی فکر کرده اید که مادیات ناچیز و چند روزهء دنیوی را به عذاب همیشگی آخرت عوض کرده اید ؟ آیا نمی دانید که ایستادن شما در صف آنها به معنای راضی بودن به هتک حرمت دختران و خواهران این ملت است ؟ آیا ایستادن شما در صف آنها، راضی بودن به آتش زدن قرآن نیست ؟

امروز حقیقت برای همه واضح گردیده است که دشمنان ما برای نابودی ما و دین ما جمع شده اند، آیا آنها برای آبادی ما و خاک ما دل سوخته و لشکر کشی کرده اند ؟!!!

قسم بخدا، شما هم می دانید که آنها دشمنان دین من و شما اند و دشمن دین ما کجا می توانند دوست بشوند ؟!!

به ذات الله متعال قسم که ما خیرخواه شما هستیم و قصد کشتن شما و امثال شما را در سینه جا نداده ایم مگر در صورتی که میان ما و اشغالگران، میان ما و حکومت دست نشانده کفر، حائل واقع شوید و در سیاهی لشکر آنان بیفزایید، پس چاره ای برای ما نمی گذارید.

ما هنوز هم به شما و امثال شما فرصت بازگشت را فراهم کرده با آغوشی پر از مهر و دوستی از آمدن تان استقبال می کنیم، اگر ما را با سنگ زده ایم بخشیدیم شما را، برگردید که بازگشت شما برای تان خیر است، برگردید به آغوش اسلام و نظام اسلامی، برگردید به دروازهء توبه که هنوز بسته نشده است، برگردید که دنیا ارزش جان دادن در راهش را ندارد، برگردید به سنگرهای گرم مجاهدین اسلام و دفاع از ناموس و ننگ این ملت مظلوم و ستمدیده.

ظاهرشاه چهل سال بادشاهی کرد؛ با همه عیش و نوشهایش؛ اما در آخر کار رخت سفر بست به آخرت، به دادگاه الهی، جایی که باید پاسخگوی ذره ذره اعمال خود باشد.

فریب شعارهای ” خدمت به وطن ” را نخورید که این در حقیقت خدمت به آمریکا و دست نشاندگانش هست، فریب این سخن ها را نخورید که طالبان فلان و فلان هستند،  قسم به آن ذاتی یکتا، این همه فقط بهانه های برای فریب دادن مردم عزیز ما و جوانان با غیرت و با احساس ماست.

مجاهدین و بزرگان ما همه از همین خاک و خطه هستند، از میان همین مردم برخواسته اند، ما اگر چه از خاک فلسطین نیستیم، اما آرزوی قلبی هر یکی ماست که قدرتمند شویم تا نه تنها افغانستان بلکه بتوانیم برادران فلسطینی و بیت المقدس عزیز را نیز از چنگال دشمنان صهیونیست نجات دهیم.

سخن بسیار است و مجال کم ،از ما آنچه گفتنی بود گفتیم، والله یهدینا و ایاکم الی صراطه المستقیم.

Related posts