تازه ترین ها

فلم جدید استودیوی منبع الجهاد تحت عنوان “گوشه هایی از زندگی جهادی ۳ ” نشر گردید

فلم جدید استودیوی منبع الجهاد تحت عنوان “گوشه هایی از زندگی جهادی ۳ ” نشر گردید

بخش سمعی و بصری کمیسیون فرهنگی امارت اسلامی افغانستان استودیوی جهادی منبع الجهاد افتخار دارد که فلم جدید خویش را تحت عنوان (گوشه هایی از زندگی جهادی ۳) به زبان فارسی را با بالاترین و زیباترین گرافیک و بهترین کیفیت به نشر می سپارد.
این فلم در مجموع ۲۷ دقیقه است، که لمحه های از یک مجلس دعوتی مجاهدین امارت اسلامی را در ولسوالی کوهستانات ولایت سرپل انعکاس می دهد.
فلم مذکور با تلاوت کلام روح بخشای الهی آغاز گردیده و متعاقبا گزیده‌ای از سخنرانی های علمای دین آورده شده و در میان فلم مقطع ای از ترانه مجاهدین که درین مجلس سروده شده بود گنجانیده شده که به فلم لذت خاصی بخشیده است.
در قسمت های وسطی فلم صحنه هایی از سوال و جواب و برنامه تشویقی مجلس گنجانیده شده که در آن مجاهدین سوالات را مطرح می کنند و اشتراک کنندگان جواب می دهند و برای کسیکه جواب درست بگوید تحفه ای که در نظر گرفته شده است، داده می شود.
در قسمت نهایی فلم توزیع تحفه هاست که از طرف مجاهدین به مردم عام تهیه شده و آنرا مجاهدین با دست خویش به اشتراک کنندگان که اکثرا مردم عوام می باشند تقسیم می کنند و مردم هم با بسیار دلخوشی و خرسندی آنرا می گیرند.
این فلم با دعائیه محترم ملا دین محمد دین دوست یک تن از مسؤلین امارت اسلامی خاتمه می یابد. شما می توانید این فلم جذاب و دلنشین را با کیفیت های مختلف از لینک های ذیل دانلود نموده تماشا نمایید:

لینک یوتوب

Youtube Link:
https://www.youtube.com/watch?v=gNSqPfV7zDg

کیفیت متوسط

Medium Size:
https://archive.org/details/kk6975065_gmail_3

فارمت موبایل
Mobile Size :
https://archive.org/details/kk6975065_gmail_3_201806

Related posts