تازه ترین ها

اینجا مستکبران زیادی سرهای شان را شکسته اند

اینجا مستکبران زیادی سرهای شان را شکسته اند

وزیر خارجهء امریکا مایک پمپیو به تاریخ ۱۰ جولایی در یک سفر اعلام نا شده به افغانستان آمد. وی پس از دیدار با جنرالان خود با مقامات رژیم کابل نیز دید. پمپیو در نشست مشترک با سران رژیم دو موقف کاملا متضاد گرفت، یعنی «از صلح حمایت می کند و طالبان در انتظار خروج ما نباشند».

ملت و صاحبان فهم و دانش به این باور اند که عامل جنگ جاری در افغانستان اشغال کشور از سوی امریکا است، اگر اشغال نباشد جنگ متوقف می گردد و صلح بر می گردد، اما صلح در حضور اشغالگران محال است، زیرا همین اشغالگران بودند که صلح را لگدمال و آتش جنگ را داغ ساختند. امتزاج صلح و اشغالگران همچون یکجا شدن آب و آتش است.

ترامپ، پمپیو و……. باید به زورگویی خود اصرار نکنند، ایشان باید از زیان های بشری، مالی، سیاسی و اخلاقی طولانی ترین جنگ تاریخ شان عبرت بگیرند، دیگر باید در خواب پیروزی در افغانستان نباشند، برای خاموش شدن مقاومت جهادی بسیار انتظار کشیدند، هر چیزی را آزمودند و از سلاح های ممنوع الاستعمال استفاده کردند، درین جا آن ارزشهای خود را نیز پامال ساختند که در امریکا برایش سر خم می کنند، چنان جنایاتی را تکرار کردند که کمیونزم و نازیرم نیز ازان شرم داشتند، اما باز هم اثر و نشانهء پیروزی به ذره بین هم معلوم نمی شود.

تاریخ شاهد است و ملت ها و دولت های هوشیار می دانند که افغانستان را نمی توان مستعمره ساخت، کسانی که درین جا به این هدف شوم امده اند سالم برنگشته اند، اجساد شان طعمهء شغال ها شده است و زوال شان ازین خاک پر افتخار آغاز گردیده است، شکست انگلیس و روس ها حرف های دیروز و آن روز است، امریکایی ها نیز در انتظار شکست حتمی شان در افغانستان بوده باشند.

ما با اتکاء بر نصرت خداوند تعالی و همکاری ملت خود باورمندانه گفته می توانیم که پیروزی اخیر از آنِ امارت اسلامی است، مردم افغانستان ملت غیور و آزادهء هستند که هیچگاه فرماندهی بیگنگان را نپذیرفته اند، چنانکه در قرن های نزوده و بست اشغالگران را از پا درآوردند، در قرن بست و یک نیز مستکبران بزرگ عصر و دشمنان دین و میهن ما را به فرار وادار می سازد، ان شاء الله تعالی

Related posts