تازه ترین ها

اعلامیه امارت اسلامی در مورد شهادت والی صاحب کاپیسا و رفقایش

اعلامیه امارت اسلامی در مورد شهادت والی صاحب کاپیسا و رفقایش

والی امارت اسلامی برای ولایت کاپیسا ملا محمد نسیم مشفق با ۳ تن مجاهدین به شمول (ولسوال تگاب) قاری احسان الله عثمان در یک حملهء ناجوانمردانهء دشمن به مقام عالی شهادت نائل گردیدند. انا لله و انا الیه راجعون.

امارت اسلامی خانهء شهدا است، بزرگان و خوردان امارت اسلامی قربانی و شهادت در راه خدا را یکی از اهداف بزرگ زندگی خود می دانند، بناءً شهادت والی صاحب و ولسوال صاحب را برای شان پیروزی بزرگ و نشانهء سعادت می دانیم، به خانواده ها، عزیزان و همسنگران غمگین شهدا از عمق قلب تسلیت می گوییم و از بارگاه خداوند تعالی برای شان صبر جمیل و در برابر این قربانی بزرگ اجر کامل مسئلت داریم.

خداوند تعالی شهادت والی صاحب ملا محمد نسیم مشفق و رفقای وی را به دربار خود قبول بکند و همهء شان را به نعمت های ابدی که برای شهدا وعده داده است خوشحال بگرداند.

امارت اسلامی باز هم به دشمن تصریح می کند که ما را نمی تواند با شهادت ها شکست بدهد، شهادت ها سبب دوام مبارزهء ما می گردد، شهادت است که برای ملت مسلمان ما درس و انگیزهء قربانی می دهد. این گونه قربانی های بی دریغ ما باعث می گردد که دامن پلید اشغال از کشور ما برچیده شود، نظام اسلامی در زمین ما حاکم شود و مردم ما نفس آرام و راحت بگیرند.

به ملت اطمینان می دهیم که جهاد ما به دروازه های کامیابی نزدیک شده است، قربانی ما و شما ثمره می دهد و از برکت این قربانی ها شاهد نصرت خداوند تعالی و فتوحات اخیر خواهیم بود. ان شاء الله .

یکبار دیگر به خانواده ها و رفقای شهدا تسلیت عرض می کنیم، برای شهدا کامیابی عقبی و برای خانواده ها و متعلقین شان صبر جمیل و اجر جزیل تمنا داریم. والسلام.

امارت اسلامی افغانستان

۱۴۳۹/۱۱/۱۰ ه ق

۱۳۹۷/۴/۳۱ ه ش – ۲۰۱۸/۷/۲۳ م

Related posts