تازه ترین ها

واکنش سخنگوی امارت اسلامی در برابر حرف های جنرال نیکولسن

واکنش سخنگوی امارت اسلامی در برابر حرف های جنرال نیکولسن

روز گذشته، فرمانده نیروهای اشغالگر امریکایی در افغانستان جنرال نیکولسن در گفتگو با رسانه ها گفت که ما عملیات مجاهدین امارت اسلامی در برابر داعش را تشویق می کنیم. وی حرف های دیگری نیز زد.

امارت اسلامی این اظهارات مغرضانهء جنرال امریکایی را کمک با فتنهء داعش می داند و تصریح می کند که از بین بردن فتنهء داعش، موقف شرعی امارت اسلامی و پاسداری از منافع علیای کشور است و به تحریک هیچ جهت خارجی نیاز ندارد.

جنرال امریکایی به جای اینکه جنگ دیگران در برابر داعش را تشویق بکند، باید از کمک های هوایی، لوژیستکی، استخباراتی و مطبوعاتی با داعش در ننگرهار و جوزجان دست بگیرد.

نیکولسن در حالی که به رسانه ها بر ضد داعش حرف می زد، همین روز گذشته، طیارات امریکایی به فرماندهی وی چندین بار سنگرها و خط های جنگی امارت اسلامی را به حمایت از داعش در ولسوالی درزاب ولایت جوزجان بمباران کردند، تا جلو نابودی داعش را بگیرند.

همچنان در ننگرهار و بعضی بخشهای دیگر کشور نیز هرگاه مجاهدین امارت اسلامی برای محو فتنهء داعش عملیات را به راه بیاندازند، امریکایی های اشغالگر از فتنهء داعش حمایت نموده، به نفع آن بمباران کرده اند.

هدف از حرف های جنرال ا امریکایی اینست که برای داعشی ها در برابر مجاهدین امارت اسلامی مواد تبلیغاتی فراهم بکند و به گونه ای آن ها را همکاری بکند.

امریکایی ها بارها به نفع داعش و بزرگ نمایی آن، راپورهای را به نشر رسانیده است و از راه های دیگر نیز برای اکمال فتنهء داعش از دسیسه های علنی و مخفی کار گرفته است.

امارت اسلامی به ملت خود اطمینان می دهد، چنانکه به جهاد و مبارزه در مقابل اشغالگران کمر بسته است، همچون دیگر همکاران و مزدوران امریکایی فتنهء داعش را نیز از بین می برد و ملت را نجات می دهد. ان شاء الله

ذبیح الله مجاهد

سخنگونی امارت اسلامی

۱۴۳۹/۱۱/۱۱ ه ق

۱۳۹۷/۵/۲ ه ش – ۲۰۱۸/۷/۲۴م

Related posts