تازه ترین ها

پیام تبریکی و تسلیت به مناسبت شهادت الحاج مولوی محمد نسیم مشفق تقبله الله

پیام تبریکی و تسلیت به مناسبت شهادت الحاج مولوی محمد نسیم مشفق تقبله الله

چنانچه همه می دانید که شهادت یکی از اهداف و آرزوهای بزرگ هر مجاهد و مبارز فی سبیل الله است، جناب مشفق صاحب (رحمه الله) مجاهدی بود که سال ها برای آزادی کشور و رسیدن به بزرگ ترین آرمان ملت مسلمان خود که اعادهء حاکمیت نظام اسلامی در سراسر کشور بود، مبارزه کرد و در این راه از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نورزید، آرزوهای بزرگ وی رهایی ملت مسلمان از چنگال کفر، اعلای کلمة الله و شهادت در راه خدا بود.

مشفق صاحب شخصیتی بود که بعد از اشغال افغانستان توسط آمریکا و به ویژه جابجا شدن نیروهای زیادی اشغالگران در پایگاه بگرام ولایت پروان، اساس جهاد و مقاومت را در برابر صلیبی های اشغالگر در این ولایت گذاشت، وی اولین شخصی بود که عملیات های نظامی را در پروان علیه ناتو آغاز کرد و در همان اوائل اشغال، میدان هوایی بگرام را که بزرگ ترین پایگاه های نظامیان اشغالگر در افغانستان است هدف موشک ها قرار داد.

همچنان می توان از چندین عملیات کفر شکن استشهادی در پروان و خصوصا بگرام علیه ناتو و آمریکا به طور نمونه یادآوری کرد که از سوی جناب شهید مشفق رحمه الله طرح ریزی شده بود، در یکی از بهترین طراحی های جناب شهید مشفق رحمه الله یک حمله کنندهء استشهادی توانست واسکت انفجاری اش را در داخل میدان هوایی بگرام انتقال دهد و در آنجا عساکر ناتو را که مصروف تمرینات ورزشی بودند هدف قرار دهد. در آن حمله نزدیک به پنجاه تن از عساکر ناتو جان باختند.

بنده، شهادت محترم الحاج مولوی محمد نسیم مشفق (والی و مسئول عمومی نظامی ولایت کاپیسا) را به تمام ملت مجاهد پرور افغانستان خصوصا به مجاهدین پروان، کاپیسا و کوه دامن تبریک گفته، از بارگاه ایزد منان به تمام برادران مجاهد و مبارز خویش صبر جمیل و اجر عظیم مسئلت نموده، به تمام شما برادران مجاهد و مجاهد دوست تسلیت عرض می دارم.

به امید موفقیت ها و کامیابی های بیشتر برادران مجاهد ما در سراسر افغانستان خصوصا ولایات پروان و کاپیسا.

با احترام  !

قاری محمد ذاکر سحر، برادر شهید بزرگوار رحمه الله.

Related posts