تازه ترین ها

چند نمونه ای از عملیات های موفق الخندق

چند نمونه ای از عملیات های موفق الخندق

عملیات الخندق با پیروزی ها آغاز گردیده بود، اشغالگران و رژیم کابل در سراسر کشور هدف حملات دقیق قرار گرفتند وساحات وسیع، بیس ها و پوسته ها از حضور دشمن تصفیه شد. مجاهدین امنیت را در مناطق مفتوحه تامین کردند، مردم از شر و فساد عساکر ادارهء کابل نجات یافتند، دزدی، کشتار، فساد و دیگر جرائم محو گردید و مردم پس از مدت زیادی زیر لوای سفید امارت اسلامی، نفس راحت گرفتند.

عملیات الخندق با همان شدت در تمام کشور جریان دارد، هر روز شاهد فتوحات متعددی هستیم، دشمن یکی پس از دیگری از ساحات مختلف رانده می شود، مورال را از دست داده است و با وصف حمایت اشغالگران فرار را بر قرار ترجیح می دهد.

به طور نمونه، چند خبری از روند یکروزهء عملیات الخندق را در ذیل ذکر می کنیم :

شب گذشته، مجاهدین قهرمان امارت اسلامی در طی عملیات الخندق ساختمان مرکزی، قومندانی امنیه، قرارگاه و پوسته های ولسوالی چنارتوی ولایت ارزگان را به گونهء کامل فتح کردند. ده ها تن افراد مسلح دشمن در جریان عملیات کشته شدند. مجاهدین ۴ تانگ، ۲ موتر رینجر، ۱ امبولانس، ۴۲ میل تفنگ های کارمولی، ۲ ایس پی جی، ۹ توپ و مهمات دیگری را به غنیمت گرفتند.

همچنان مجاهدین قهرمان امارت اسلامی منطقهء فراخ و استراتژیک عنبرکوه را در ولسوالی بهارک ولایت تخار فتح نمودند، دشمن را با تلفات جانی مواجه ساختند و سلاح و وسایط زیادی را به غنیمت گرفتند.

شب گذشته، یک تانگ زرهی امریکایی های اشغالگر در منطقهء قلعهء نصروی ولسوالی بگرام ولایت پروان هدف انفجار ماین مجاهدین قرار گرفت و در نتیجه ۴ عسکر امریکایی کشته و ۲ تن شان زخمی شدند، یکروز پیش ازین واقعه نیز یک تانگ دیگر امریکایی های اشغالگران نیز در منطقهء مذکور در اثر انفجار ماین از بین رفت و ۵ تن اشغالگران کشته شدند.

مجاهدین پوستهء چنغر را در مربوطات حوزهء ۱۳ شهر کابل را فتح کردند، ۵ تن عسکر  را در جریان درگیری کشتند و سلاح شان را به غنیمتگرفتند. همچنان شیرمردان امارت اسلامی پوستهء گل غوندی را در منطقهء اوریاخیل ولسوالی پغمان ولایت کابل فتح نمودند، ۸ عسکر مزدور در جریاندرگیری کشته و ۹ تن شان زخمی شدند، یک تانگ و مهمات زیادی شان به غنیمت گرفته شد.

اشغالگران و رژیم مزدور دیگر نباید به ظلم و جنایت اتکاء بکنند، آن ها در برابر قیام ملی افغان ها به سرکردگی امارت اسلامی سرکوب شده اند و وضعیت شان با گذشت هر روز وخیم تر می شود، باید راه غرور و حماقت را ترک بکنند، حقایق را بپذیرند و از اشغال افغانستان دست بردار شوند، وگرنه دست ندامت خواهند مالید و لیکن آن زمان فرصت را از دست داده می باشند.

Related posts