تازه ترین ها

الخندق و بی باوری دشمن بر یکدیگر

الخندق و بی باوری دشمن بر یکدیگر

عملیات الخندق بی باوری های زیادی را درمیان اشغالگران و رژیم کابل و نیز درمیان ارگ و مقامات ولایتی به وجود آورده است. دشمن همچون سابق نه با هم موافق اند و نه هم در مورد عملیات های نظامی همصدا هستند، اشغالگران چیزی می گویند و ادارهء کابل چیزی دیگر.

مجاهدین قهرمان امارت اسلامی از آغاز عملیات الخندق، حملات گسترده و کوبندهء را در سراسر کشور بر ضد دشمن اشغالگر و مزدور انجام داده اند. بر علاوه از فتح کامل بیش از ۱۰ ولسوالی، ساحات وسیعی را از وجود دشمن پاکسازی نموده اند. صدها تن عساکر دشمن در حملات مجاهدین کشته شدند و سلاح و مهمات بی شماری دشمن تخریب و غنیمت شده است.

عملیات مبارک الخندق دشمن را از لحاظ روانی نیز به شدت کوبیده است، صدها تن افراد اردو، پولیس و اربکی های مسلح رژیم به مجاهدین تسلیم شده اند، سلاح، مهمات و وسایط زیادی را نیز به مجاهدین سپرده اند، بر خدمت در صفوف دشمن ابراز پشیمانی کرده اند و تعهد نموده اند که در آینده دوشادوش برادران مجاهد خود در مبارزه بر ضد دشمنان اسلام و میهن سهم می گیرند.

ادارهء کابل اعلان و آغاز عملیات الخندق را تبلیغات خوانده بود، اما سپس گفته بود که برای جلوگیری (!!) از عملیات الخندق تدابیر جدی گرفته است. بعضی از اعضای پارلمان کابل پس از آغاز عملیات الخندق گفتند که طالبان همزمان با آغاز عملیات الخندق تنها در شمال و شمال شرق کشور بر بیش از ده ولسوالی حمله کرده اند، اردو و پولیس را با تلفات زیادی مواجه ساخته اند و ساحات وسیعی را در کنترول خود درآورده اند.

دشمن در نتیجهء عملیات موفق الخندق، ازین بیشتر ضعیف می گردد، آخرین مخفی گاه های خود را در ولسوالی ها ترک می کند و در شهرهای بزرگ پنهان می شود، اما مجاهدین گروپ های مجهز خود را پیش از پیش در شهرها نیز فعال کرده اند، چهره های مهم دشمن را هدف قرار می دهند و مراکز بزرگ نظامی و جاسوسی دشمن را توسط حملات استشهادی از بین می برند.

دشمن از برکت عملیات مبارک الخندق با وضعیت ترسناک دچار است، گراف بی اعتمادی دشمن بر یکدیگر دیگر هم بالا رفته است، نیروهای مسلح دشمن از لحاظ روانی در گودال هلاکت گرفتار شده اند، اما مجاهدین قهرمان به نصرت پروردگار و همکاری و پشتیبانی مردم خود دیگر هم قوی تر می شوند.

ان شاء الله العزیز.

Related posts