اصدار دلنشین استودیوی جهادی الهجره (فاتح کاروان ۱۲) نشر شد

اصدار دلنشین استودیوی جهادی الهجره (فاتح کاروان ۱۲) نشر شد

اداره نشراتی اسلامی الهجرة اصدار دلنشین فاتح کاروان ۱۲ را به بینندگان محترم و معزز تقدیم می کند.

در اصدار فاتح کاروان ۱۲ ، حملات استشهادی بر زون مرکزی حوزه ششم پولیس در پایتخت ، کابل و بر ریاست جلب و جذب  اردو   و بر حوزه یازدهم امنیت ملی نو همچنین حملۀ استشهادی بر اشغالگران آمریکایی در ولایت ننگرهار و حملۀ دیگر استشهادی بر  قطعه خاص پولیس اداره مزدور در ولایت پکتیا به زیبایی و پوشش همه جانبه به تصویر کشیده شده است.

این اصدار دیدنی و دلچسب، پیام های اصلاحی و دعوتی به مجاهدین امارت اسلامی، ملت مجاهد و مسلمانان جهان دارد و به متجاوزین جهان کفر نیز هشدار قاطع داده شده است، و ملت های فریب خورده را متوجه شماری از حقایق می نماید.

در این اصدار دلنشین به ترتیب در شروع ، خلص مطالب اصدار، پس از آن رسم گذشت فارغین گروپ های استشهادی از معسکر الفاتح، توصیه های مجاهدین استشهادی، اعداد و تمرینات عسکری در آن گنجانیده شده است. صحنه های مستند ویدیویی و یادگارهای مجاهدین استشهادی همراه با ترانه های زیبا و شنیدنی با آواز ترانه خوانان خوش زبان امارت اسلامی همگام شده است.

همچنین اصدار مذکور به زبان انگلیسی نیز ترجمه شده  و ترجمه انگلیسی به شکل متن در زیر اصدار آورده شده است..

اصدار مذکور با پیام الهام بخش عالیقدر امیر المؤمنین حفظه الله پایان می پذیرد، از الله متعال می خواهیم که اصدار ۱۲ فاتح کاروان را به درگاه خود قبول نموده و جایگاه بلندی در راه تحریض به جهاد بدهد.

در پایان از شایقین اداره نشراتی اسلامی الهجرة  امید داریم که در نشر و توزیع این اصدار کوشش کنند.

 

Full HD Size/2.43GB

HD Size/1.10GB

Medium Size/601MB

Mobile Size/234MB

امارت اسلامی افغانستان

کمیسیون امور فرهنگی

بخش سمعی و بصری

اداره نشراتی اسلامی الهجرة

 

Related posts