تازه ترین ها

خبرهای شکست دشمن

خبرهای شکست دشمن

مجاهدین قهرمان امارت اسلامی در روند تند و کوبندۀ عملیات الخندق، دشمن اشغالگر و مزدور را در سراسر کشور آماج حملات کاری قرار داده اند، این حملات دشمن را به شدت سراسیمه ساخته است، دشمن طبق عادت تلاش دارد شکست های فاش و پیهم خود را با پروپاگند بر ضد مجاهدین پنهان بکند، اما این تلاش ها نه سرکوبی دشمن را پنهان کرده و نه هم مورال دشمن را اعاده کرده است.

هر روز خبرهای زیادی در مورد پیروزی های مجاهدین به نشر می رسد، خبر مهم امروز اینست که مجاهدین قهرمان امارت اسلامی مرکز، قومندانی امنیه و همه پوسته ها و مراکز نظامی ولسوالی آب بند ولایت غزنی را فتح کرده اند و وسایل و مهمات زیادی را به غنیمت گرفته اند.

نیروهای دشمن در منطقهء پای ناوۀ ترینکوت (مرکز ارزگان) کوبیده شده و سلاح شان غنیمت گردیده است.

دشمن در منطقهء دالی ولسوالی شورتپهء ولایت بلخ مغلوب شده است و سلاح و مهمات دشمن بدست مجاهدین غنیمت گردیده است.

در یک حملهء مجاهدین در منطقهء شگو گودر در مربوطات ولسوالی ارغستان ولایت قندهار، قومندان قادر به شمول چند تن اربکی ها کشته و زخمی شدند. مجاهدین یک تانگ، یک زیکویک، یک هشتاد و دو، یک هاوان، یک ثقیل، یک راکت و شمار زیادی از مرمی و مهمات را به غنیمت گرفتند.

۲ تانگ و ۳ موتر رینجر دشمن در منطقهء خورزانی ولسوالی شهر صفای ولایت زابل از بین رفتند و عساکر مزدور دچار تلفات جانی شدند.

دشمن در منطقهء افغان مزار ولسوالی قلعۀ زال ولایت قندوز در نتیجهء حملات مجاهدین با تلفات سنگین جانی دچار شد.

مجاهدین پس از فتح ولسوال خم آب ولایت جوزجان، عملیات گسترده ای را در ولسوالی قرقین این ولایت بر ضد دشمن به راه انداخته اند، در نتیجه سه پوسته، شانزده روستا و یک بندر را از وجود دشمن کاملا تصفیه نموده اند و یک تانگ، یک رینجر و سلاح و مهمات مختلف را به غنیمت گرفته اند.

مردم در ساحات زیر سلطهء مجاهدین زندگی آرام دارند، امنیت تامین  وعدالت تطبیق خواهد شد، گلیم دزدی، فسادهای اخلاقی و اداری، سمت پرستی و قوم گرایی برچیده خواهد شد، مردم با اطمینان کامل به کاروبار شان ادامه خواهند داد، دعا بکنید که خداوند تعالی چتر آرامش و شریعت را به تمام کشور گسترش بدهد.

امارت اسلامی بر ۷۰ در صد خاک کشور حاکم است و ساحهء حاکمیت اش با گذشت هر روز وسعت می باید، دشمن دیگر باید به این و آن نپردازد و ساحات باقی مانده را به امارت اسلامی بسپارد. تا امارت اسلامی موافق با آرمان های مردم، نظام اسلامی را در سراسر کشور نافذ بکند.

Related posts