تازه ترین ها

اظهارات سخنگوی امارت اسلامی در مورد لاف های جنرال تازۀ امریکایی در افغانستان

اظهارات سخنگوی امارت اسلامی در مورد لاف های جنرال تازۀ امریکایی در افغانستان

میلر – قومندان تازۀ نیروهای اشغالگر در افغانستان – گفته است که امارت اسلامی باید در انتظار خروج امریکا و ائتلاف ناتو نباشد و گویا ایشان برای مدت طولانی در افغانستان می مانند و دیگر حرف های بی مسئولیت.
ما می دانیم زمانیکه امریکایی ها بر افغانستان هجوم آوردند، نیرو، تکنالوژی و استراتژی های خود را درین جا به آزمایش گرفتند، هدف شان تسخیر دائمی افغانستان و بدست آوردن اهداف شوم شان در منطقه بود.
اما چون درین جا ملت غیور و با احساس زندگی می کند و رهبری مبارزه به دست نیروی است که الحمدلله در بخش دلاوری، متانت و صبر، جهان را به حیث استاد درس داد، این سبب شد که امروز امریکا با افتضاح بزرگ مواجه شده، حیثیت جهانی اش به صفر رسیده و ده ها هزار عساکرش در این جا کشته، زخمی و در بیماری های روانی گرفتار شده اند.
همچنان ضربهء قوی اقتصادی خورد و ۱۷ سال می شود که در یک جنگ بی نتیجه و طاقت فرسا گرفتار است.
این خود ثابت می کند که امریکا و ائتلافیان اش نه برندۀ این جنگ هستند، نه چانس های پیروزی دارند و نه هم در داخل امریکا حوصله و حمایت کافی برای این جنگ باقی مانده است.
ما از حرف های متضاد، موقف های مختلف و استراتژی های خام مقامات امریکا می دانیم که امریکا به کدام طرف روان است ؟
ما بر جنرالان امریکایی صدا می کنیم که شما با ناکامی ها، ناامیدی ها و رسوای های بیشتری درین جنگ دچار می شوید، اکنون ابتکار به دست ما افغان ها است، شما تنها برای نجات خود می کوشید، رژیم دست نشانده شما نیز، هم از داخل و هم از خارج در حال فروپاشی است، بناءً بعید نیست که افغان ها درین مبارزه پیروز می شوند و شما را تا آخرین ناکامی تان تعقیب می کنند، ان شاء الله.
ما خسته نشده ایم، نا امید هم نیستیم، جهاد ما مبارزۀ مقدس به اساس حکم خداوند متعال است، شهادت آرمان هر فرد ما است، هر فرزند ملت ما مجاهد است، صفوف مبارزۀ ما قوی و یکمشت است، بناءً شکست شما حتمی است، جهان بسیار به زودی شاهد شکست کامل شما خواهد بود.
جنرال میلر تازه به این کار آمده است، شاید تاریخ کشور ما را هم مطالعه نکرده باشد، درین جا همچون شما دو امپراتوری دیگری – بریتانیای کبیر و اتحاد شوروی – را شکست داده ایم و آن ها را بر خلاف امید و استراتژی های شان از کشور خود رانده ایم، شما (امپراتوری) سوم خواهید بود، ان شاء الله.

ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی
۲۱/۱/۱۴۴۰هـ ق
۹/۷/۱۳۹۷هـ ش ــ ۲۰۱۸/۱۰/۱م

Related posts