تازه ترین ها

امریکایی ها از ۱۷سال گذشته عبرت بگیرند !!!

امریکایی ها از ۱۷سال گذشته عبرت بگیرند !!!

۱۷ سال پیش به تاریخ ۷ اکتوبر، امریکای مستکبر به بهانه های پوچ و بی اساس بر افغانستان یورش آورد، استقلال ملی افغان ها را سلب کرد، به پامالی و بی حرمتی ارزش های دینی و شکنجه، آزار و کشتار دسته جمعی افغان های مظلوم آغاز کرد. هر آن افغانی را که طوق غلامی امریکا را به گردن خود آویزان نکرد به نام «تروریست» دشمن و هدف خود قرار داد.

در طی ۱۷ سال گذشته، شب و روزی نگذشته است که دشمنان اسلام و بشریت – امریکایی ها و غلامان شان – برای لحظه ای هم از قتل عام، بمباران، گرفتاری و اذیت افغان های مظلوم دست گرفته باشند.

امریکایی های ذلیل همه تمرینات تکنالوژی پلید خود را بر افغان های بی دفاع انجام دادند، بمب های نیمه اتمی پرتاب نمودند، از سلاح های زهرآگین استفاده کردند، به شمول بی۵۲ هر گونه طیارات و هلیکوپترهای خونخوار جنگی را بر خلاف افغان ها آزمودند.

قرار یک احصائیه، امریکایی ها و ملیشه های اجرتی آنان در طی هفده سال گذشته در نتیجهء بمباران هوایی، حملات درون، عملیات های شب هنگام و دیگر انواع وحشت ها ۴ صد هزار افغان ها را شهید، یک ملیون را زخمی و دو ملیون دیگر را در زندان های مختلف شکنجه و سال ها در زندان ها نگهداری کردند و این روند وحشت هنوز هم جریان دارد.

هیچ فرمانده مغرور و متکبر امریکا – از دو دورۀ پر وحشت جورج دبلیو بش تا دو دورۀ مستبد بارک اوباما و سپس زمامداری وحشیانهء ترامپ – نتوانست جهاد مقدس افغان ها در برابر تهاجم امریکا را برای یک ساعت هم خاموش و یا کم رنگ بسازد.

بالعکس، خداوند متعال شمشیر و همت مجاهدین را چنان توانایی و استقامت بخشید که بش با این آرمان و حرف ها از کاخ سفید رخصت شد : «بر افغانستان هجوم بردم، نظام طالبان را از بین بردم، اما عساکر امریکایی هیچگاه در افغانستان نفس راحت نگرفتند و هر روز تعداد زیادی سربازان امریکایی در افغانستان کشته و زخمی می شوند».

هرچه بارک اوباما در جریان سخنرانی در نشست اخیر با جنرالان پنتاگون اعتراف کرد که امریکا با همه زور و جبر نتوانست طالبان را شکست بدهد و یا ضعیف بسازد.

ترامپ اگرچه پلان افغان کشی و استراتژی زورگویی خود را اعلان و آغاز کرد، اما لله الحمد قوت شمشیر طالب کبر و غرور وی را نیز زیر و زبر کرد و ترامپ بسیار به زودی راه های بدیل را در نظر گرفت تا چگونه از افغانستان بیرون شود و امریکا را از نابودی تاریخی و همیشگی نجات بدهد.

امارت اسلامی در حالی که ۷ اکتوبر را در نتیجهء تهاجم و تجاوز امریکایی ها بر افغانستان، روز غم ها، فاجعه ها و ویرانی ها می داند و متهاجمان و مزدوران آنان را روسیاه، شرمنده و رسوا می خواهد، یقین دارد که آن لحظاتی بسیار به زودی فرا رسیدنی است که افغان ها مژدۀ جانفزای نجات کشور از طاغوت امریکایی را بشنوند و روز فرار آن ها را به خوشحالی و افتخار تجلیل بکنند. و ما ذالک علی الله بعزیز.

Related posts