تازه ترین ها

هلمند : آخرین جزئیات از جنایت های دشمن در نادعلی و تلفات وارده به آنان

هلمند : آخرین جزئیات از جنایت های دشمن در نادعلی و تلفات وارده به آنان

گزارش های رسیده از ولایت هلمند حاکی است که اشغالگران خارجی بهمراه اجیران شان از میدان هوایی شوراب با حمایه گستردۀ هوایی به منطقۀ بازار گل آغا در مربوطات ولسوالی نادعلی بقصد عملیات آمده بودند که امروز عصر پس از متحمل شدن تلفات از ساحه پا بفرار گذاشتند .

تفصیلات حاکی است که امروز صبح حوالی ساعت ۷ بجه، یک عراده تانک کلان اشغالگران خارجی در طی کمین مجاهدین هدف توپ ۸۲ میلی متری مجاهدین قرار گرفته و بطور کامل تخریب گردیده است و سرنشینان آن نیز کشته شده اند .

شاهدان عینی می گویند که پس از تخریب شدن تانک، نیروهای اشغالگران ۵ بمب بالای تانک پرتاب نموده و تانک را بطور کامل از بین برده اند .

اشغالگران و اجیران شان به قصد گرفتن انتقام، خانه های مردم ملکی را هدف موشک و بمباردمان قرار داده اند که در اثر آن دو خانه بطور کامل تخریب گردیده است و ۱۲ تن زن و طفل بشهادت رسیده و ۴ تن دیگر زخمی گردیده اند.

در همین حال نیروهای دشمن یک عراده موترفیلدر و یک عراده موتر داتسن مردم را هدف قرار داده و تخریب نموده اند که یک موتروان زخمی گردیده و یک موتروان دیگر بشهادت رسیده است . انالله و انا الیه راجعون

اما اینکه دشمن ادعا می کند که ۳۰ تن از مجاهدین را بشهادت رسانده اند بطور کامل دروغ وعاری از حقیقت می باشد و مجاهدین بحمدالله هیچ نوع زیانی ندارند.

۲۰۱۸/۱۰/۱۰

Related posts