تازه ترین ها

اصدار زیبا و دیدنی لشکر بدری ۷ از سوی منبع الجهاد نشر شد

اصدار زیبا و دیدنی لشکر بدری ۷ از سوی منبع الجهاد نشر شد

بدري لشکر (۷)

تحفۀ زیبای برای دوستداران محترم  ادارۀ نشراتی جهادی منبع الجهاد

اصدار حسین (هفتم) از سلسلۀ لشکر بدری:
الحمدلله حمداً کثیراً طیباً مبارکاً فیه
این اصدار بسیار جالب به عملیات استشهادی، رعدآسا و تکان دهنده بر کمپلکس نظامی امنیتی دشمن در گردیز مرکز ولایت پکتیا بتاریخ ۱۷ اکتوبر سال ۲۰۱۷ انجام شد که بشمول قومندان امنیۀ پکتیا، صدها تن از عساکر زخمی و کشته شدند، اختصاص یافته است.

در این اصدار بسیار جالب و حسین گوهرهای درخشان ذیل بافته شده است:

۱- صحنه های زنده از مبارزات جهادی امام الجهاد، امام الاستشهاد الحاج مولوی جلال الدین حقانی (رحمه الله)، سخنان برگزیده مجاهد کبیر و تاثرات شخصیت های مشهور جهادی علمی جهان در مورد مجاهد عظیم مذکور و پیام تعزیت از سنگر قوی استشهاد دربارۀ وفات قهرمان عظیم.

۲-  پس از خلاصه مطالب اصدار به ترتیب معرفت استشهادی ها، خطوطی ارزشمند در مورد فکر استشهادی، پیام های استشهادی های مرعوب کنندۀ صلیبیان و بیدار کنندۀ ملت، توضیحاتی دربارۀ اهداف عملیات ها و مرکز مستهدف، اعداد جهادی ، پلان عملیات، تمثیل انجام عملیات و ویدیوهای دلچسب  از جریان عملیات استشهادی و رعدآسا بر کمپلکس بزرگ نظامی و امنیتی ادارۀ مزدور در گردیز مرکز ولایت پکتیا آورده شده است. پس از آن اعترافات حیران کننده و عکس العمل  درمورد عملیات گنجانیده شده است، همچنین یادگاریهای شرکت کنندگان استشهادی نیز آورده شده است و در قسمت پایانی اصدار با پیام جامع و کوتاه عالیقدر امیرالمومنین شیخ الحدیث مولوی هبة الله اخندزاده به پایان می رسد.

۳- در لابلای اصدار از ظلم و وحشت صلیبیان وحشی و مزدوران آنها بر ملت مظلوم نیز گنجانیده شده است.

۴- این اصدار زیبا از شروع تا آخر  با ترانه های  دلنشین و شنیدنی ترانه خوانان خوش آواز  همراه شده است.
ادارۀ نشراتی جهادی منبع الجهاد امیدوار است که در نشر و تکثیر اصدار لشکر بدری ۷ تلاش کنید و نظرات خود را به اداره ارسال کنید.

اداره نشراتی جهادی منبع الجهاد مربوط بخش سمعی و بصری کمیسیون فرهنگی امارت اسلامی افغانستان

با استفاده از لینک های آتی این اصدار دیدنی را در فارمت های مختلف داونلود و تماشا کنید:

کیفیت عالی کیفیت متوسط فارمت موبایل

Related posts