تازه ترین ها

شهادت افتخار و آرمان ما

شهادت افتخار و آرمان ما

شب شنبه، والی امارت اسلامی برای هلمند ملا عبدالمنان آخند در نوزاد (هلمند) در یک حمله بزدلانهء اشغالگران به مقام عالی شهادت نائل گردید. انا لله و انا الیه راجعون.

بزرگان امارت اسلامی پیشینهء بزرگ شهادت دارند، بزرگان امارت اسلامی در زمان قیام بر ضد شر و فساد و سپس در جهاد و مقاومت کنونی در برابر اشغال قربانی های زیادی داده اند و هنوز آمادهء قربانی های بیشتر برای رسیدن به اهداف عالی خود هستند. بزرگان امارت اسلامی افتخار دارند که در راستای دفاع از اسلام و ملت مظلوم خود از هیچگونه ایثار دریغ نکرده اند و جهاد خود را در برابر کفر و فساد با کمال صداقت ادامه داده اند.

یک فرق امارت اسلامی از دیگران اینست که : بزرگان امارت اسلامی در خط مقدم قربانی دارند، سینهء خود را در برابر هر گونه نیرو و زور دشمن سپر کرده اند و درمیان مردم و مجاهدین خود زندگی می کنند. بزرگان امارت اسلامی و مجاهد عادی چنان در رشتهء اخوت و رفاقت باهم گره خورده اند که پروپاگند، وحشت و تزویر دشمن هیچ کاری نمی تواند.

شهید ملا عبدالمنان آخند قهرمان ملت افغانستان بود، شهادت او ضایعهء بزرگی است. اما این هم یک واقعیت است که مبارزهء ما با شهادت بزرگان نه تنها ضعیف نشده است، بلکه گسترده تر و تند تر گردیده است. در اعلامیه امارت اسلامی به مناسبت شهادت ملا عبدالمنان آخند می خوانیم که :

« ملا عبدالمنان آخند مجاهد مطیع، دلاور، مخلص و با احساس بود که به اساس مبارزهء قوی و مدبرانهء خود ۹۵ در صد خاک هلمند را از وجود امریکایی ها و رژیم مزدور تصفیه کرده بود و زمینهء وسیعی را برای حاکمیت امارت اسلامی مساعد نموده بود.

الحاج ملا عبدالمنان آخند به حیث یک قدوه و نمونه در قلب های مجاهدین ما باقی می ماند، دلاوری و شجاعت او برای دیگران درس می باشد، شهید عبدالمنان آخند همچون خودش صدها تن بزرگان و افراد جهادی تربیه کرده است که جهاد و مبارزه در برابر دشمنان اشغالگر و مزدور را به وجه احسن به پیش می برند. و لله الحمد».

از یکطرف اگر مجاهدین امارت اسلامی انتقام ملت و بزرگان خود را از دشمن اشغالگر و رژیم اجیر گرفته اند، از طرف دیگر دشمن از برکت خون پاک شهدا بیشتر ذلیل و سرکوب شده اند و ساحهء حاکمیت امارت اسلامی گسترش یافته است.

دشمن احمق با اینگونه شهادت ها در خیال ضعیف کردن ما است. اما شهادت افتخار و آرمان ما است. ما برای رسیدن به این آرمان بزرگ دست های خود را به بارگاه خداوند متعال بلند می کنیم و شهادت را سعادت بزرگ می دانیم.

Related posts